locatoweb

15. říjen 2016
Autor: Hana
Zobrazení: 1023

Je už sice konec září a na teplotách je to znát, ale nám se stále nějak nechce ukončit letní sezónu a vyjíždíme na motorce. Konec konců, sluníčko ještě hřeje, tak proč se ještě někam nepodívat.
Původní nápad byla Osvětim, kde jsme už letos byli, ale stihli jsme navštívit jen jeden tábor. Jak se podrobným zkoumáním ukázalo, prohlídka druhého tábora není tak jednoduchá, jak jsme si mysleli. Vstup pouze s průvodcem, v určitý čas, komentář pouze v cizím jazyce.

25. srpen 2015
Autor: Robert
Zobrazení: 2166

Při jedné z našich toulek krajinou, tentokrát po Čechách, jsme se dostali poblíž města Bělá pod Bezdězem. V souvislosti s tímto městem se v poslední době hodně mluví o uprchlících - je tady totiž zařízení pro jejich "ubytování". Podle toho, co se občas dočteme v médiích jsem myslel, že celé město nebo v horším případě celou okolní krajinu včetně lesů zachvátila invaze a všude probíhají líté boje. Opak je však pravdou. Tedy zatím....

31. květen 2016
Autor: Robert
Zobrazení: 2705

Teda, co to plácám, začínající vedro už mi leze na mozek. Samozřejmě že myslím Velké Losiny. Konkrétně nově otevřené termální koupaliště, kde jsou k vidění pochopitelně různé atrakce, třeba teplé, řekl bych termální bazény, sauny, tobogán, restaurace... No a v neposlední řadě taky velké koz.... víte co. Ale ty nejsou zaručeny pokaždé.

18. srpen 2015
Autor: Hana
Zobrazení: 1731

Na našich cestách po českých kempech jsme se tentokrát na víkend vypravili do Beskyd. Přesněji, na Horní Bečvu, do Kempu u přehrady. Chtěli jsme se trochu provětrat a zchladit v nějaké vodě a současně prozkoumat nové místo. No, nebyla to zřejmě úplně šťastná volba....

20. duben 2016
Autor: Robert
Zobrazení: 1615
No přece to, že se pro ně dá zajet na motorce! A tak, když se zase jednou probouzíme do slunného rána plného švitoření ptáků, teplého vzduchu a modré oblohy, přemýšlíme, co budeme snídat.
"Dal bych si tvarůžky," napadne mě.
06. srpen 2015
Autor: Hana
Zobrazení: 1897

Léto ještě nekončí a tak jsme pro změnu zkusili český kemp. Autokemp u přehrady Baška. A taky jsme si říkali, že by bylo dobré na chvíli vypadnout z města, okoupat se a udělat si oheň. I když v tom vedru.... No ale aspoň nemusí člověk pořád sedět v tom rozpáleném městě.