locatoweb

17. leden 2024
Autor: Robert
Zobrazení: 834

V životě lidském na planetě Zemi jsou určité předěly, po kterých je ten život někdy trochu, někdy více jiný. Myslím, že kromě zrození, první práce, prvního auta a dovolené v Jugoslávii se mezi tyto kroky může zařadit i svatba, neboť mnoha lidem svatba změnila život k nepoznání. Svatbou totiž pro některé teprve začal ten zvláštní koloběh rozvodů, dalších svateb, dělení majetků a dětí ve střídavé péči. Těmto zábavným kratochvílím jsem se celý svůj dosavadní život úspěšně vyhýbal. Až doteď.

03. leden 2018
Autor: Robert
Zobrazení: 1273

Dnes přinášíme zase článek od Marie, která minule psala o tom, jak to chodí v psychiatrické léčebně. Tentokrát se rozhodla se s námi podělit o to, jak se člověk může stát alkoholikem a na co si dávat pozor, když se objevují první příznaky. Článek je opět dost drsný, Marie si rozhodně nebere žádné servítky. Má můj obdiv, že je schopna sama o sobě psát takovým stylem a ještě k tomu na web. Tak jí tedy dejme slovo....

06. listopad 2019
Autor: Robert
Zobrazení: 1321

Dobrých lidí je málo a tak je vždycky smutné, když nás někdo z nich opustí. Tentokrát nás bohužel opustila Anna, naše hostitelka na výletě do Běloruska. Chtěl bych jí touto vzpomínkou vzdát hold a taky malinko zavzpomínat, protože jsme si ji za tu krátkou chvíli zamilovali a dle jejích slov jsme byli jako její rodina.

15. červen 2017
Autor: Robert
Zobrazení: 1174

A s prodejci jejich píseň výti.
Zase jsem si chtěl koupit něco na sebe a byl to takový zajímavý příběh, že mi nedá se o něj nepodělit. Ono totiž koupit dneska něco kvalitního je problém, samozřejmě se to netýká jenom oblečení na motorku, ale když už je toho moc, unaví to i zkušeného zmrdobijce.

13. červen 2018
Autor: Robert
Zobrazení: 1254

Loni jsme koupili nové tlumiče na moje BMW R1150GS. Asi jsme to loni uměli i nastavit, ale protože už je to rok a zase jsem to zapomněl, napadlo nás, že bychom si mohli znovu změřit zdvihy, abychom před jízdou s naloženou motorkou věděli, jestli máme tu pružiny ještě naživu. Znám totiž hodně lidí, co mají BMW s mrtvým podvozkem, ale nedají na tu kvalitní jízdu dopustit.

19. březen 2017
Autor: Robert
Zobrazení: 1107

Normálně bych to sem nepsal, protože k nějakému tomu léčiteli čas od času zajedeme, ale tentokrát se stalo něco velice zajímavého, což jen potvrdilo můj pohled na současný zdravotnický systém, se všemi těmi MUDr. s.r.o, se vším tím systémem obvoďáků a specialistů, o kterém si myslím svoje, stejně jako spousta z nás.