locatoweb

09. duben 2024
Autor: Robert
Zobrazení: 35

Je to více jak dva roky, co jsem si koupil sluchátka Intezze Cliq, psal jsem o tom v tomto článku.Tehdy jsem kupoval dvoje a jedny chvíli po vybalení přestaly fungovat, tak jsem je reklamoval a dopadlo to tak dobře, že se mi firma Intezze vryla hluboko do podvědomí. Ony dlouhé dva roky sluchátka fungovaly nad očekávání dobře, opravdu jsem nečekal, že něco, co je tak malinké, vydrží tak dlouho. Tedy až do teď.

19. červen 2014
Autor: Robert
Zobrazení: 1735

Koupil jsem si rybu. Tedy, abych byl úplně přesný, RoboRybu. Je to elektronické, na baterku, má to dálkové ovládání a výstupy si to samo ukládá na paměťovou kartu. Mohla by to být ideální manželka, ale není.

14. prosinec 2021
Autor: Robert
Zobrazení: 683

Tak i v mém pokročilejším věku jsem podlehl tlaku okolí, reklam a touze po aspoň trochu kvalitním poslechu muziky. Poté, co jsem začal používat Spotify a trochu opadlo prvotní nadšení z toho, že zase můžu poslouchat hudbu mého mládí, poté, co jsem se dostatečně nabažil skupin jako Modern Talking, A-HA, Bad Boys Blue, Yazoo, Depeche Mode, OK Band a dalších, začal jsem si říkat, že bych ty dráty, co mně všude zavazí, mohl vyměnit za něco jiného.

14. květen 2012
Autor: Robert
Zobrazení: 2704

Koupil jsem si konečně pořádnou přilbu.

Jenže ejhle - jak k ní uchytím stávající interkom Interphone F4? Respektive uchytit půjde, ale drát, který vede zevnitř přilby od sluchátek k modulu není kudy vést.

06. červen 2017
Autor: Robert
Zobrazení: 2091

Určitě se najde i někdo jiný než já, kdo bude shánět nepromokavou tašku nejen na motorku. Tašek se dá na trhu najít docela dost, ne všechny jsou ale opravdu nepromokavé. A hlavně, taška by taky měla něco vydržet, ne že ji po pár výletech budu muset vyhodit a shánět něco jiného.

05. srpen 2011
Autor: Robert
Zobrazení: 2025

Rozhodl jsem se, že bych mohl po roce ježdění na silničních gumách přezout nějaké ty špuntíky.

Byla to šťastná volba?