locatoweb

14. květen 2015
Autor: Robert
Zobrazení: 1587

Tak jsem se zase po dlouhé době dostal na jízdu po kotárech s itinerářem. Už jsem to tu párkrát psal - web www.cenduro.cz pořádá 2x ročně sraz spřátelených cestovatelů, který není srazem v pravém slova smyslu, ale spíš setkáním, kde hlavní roli hraje celodenní vyjížďka podle předem připraveného itineráře. Letos jsme vyrazili se dvěma kamarády aspoň na ty kotáry - ubytování bylo naplněno nějak moc rychle.

08. říjen 2010
Autor: Robert
Zobrazení: 2043

V minulém článku o srazu Cenduro jsem zmiňoval vyjížďku s plněním úkolů v krásném prostředí Beskyd, kterou jsme z objektivních příčin (su levý na prácu a řežu si ruky až na krev - pozn. autora) absolvovali autem. Fakt mě zajímalo, jaká je ta pěkná krajina při pohledu ze sedla motorky.

03. květen 2011
Autor: Robert
Zobrazení: 1832

A když už ho tady máme, je potřeba ho pořádně přivítat. Jaro se dá přivítat různě, můžete někoho políbit pod rozkvetlým stromem, můžete koupit manželce nové auto, můžete si udělat pěkný večer s lahví vína nebo můžete…

20. září 2010
Autor: Robert
Zobrazení: 5232

Víte co je Cenduro? Možná jo, já to donedávna nevěděl. Je to označení pro cestovní enduro. A světe div se, na takovém cestovním enduru jezdí zajímaví lidé. A tihle lidé pořádají někdy i srazy. Možná tomu nebude nikdo věřit, ale na jednom takovém jsme byli.

03. květen 2011
Autor: Magda
Zobrazení: 1561

Tentokrát to vypadá na silnější kávu. Především už to nebude jen projetí se "kolem komína"....Detva je o trošku dál než Beskydy, do kterých to máme ze Zlína na jeden větší hod kamenem.

26. červenec 2010
Autor: Robert
Zobrazení: 2214

Víte kolik koní má vaše auto nebo motorka pod kapotou? Asi hodně.... A jak takoví koně vůbec vypadají? Pojďme se jim podívat na zoubek.